Verizon Connect wiodącym dostawcą rozwiązań do zarządzania flotami wg raportu Berg Insight

Verizon Connect został wskazany jako wiodący dostawca rozwiązań do zarządzania flotami zarówno globalnie, jak i w obu Amerykach, w najnowszym raporcie Fleet Management in the Americas – 8th Edition report niezależnej szwedzkiej firmy badawczej Berg Insight.

2018-09-27 11:43:50

Rozwiązania do zarządzania flotami to wg definicji systemy działające w pojazdach, które wykorzystują zbieranie danych z pojazdów oraz pozycjonowania satelitarnego a następnie przekazują te dane do centralnej aplikacji dostępnej dla osób zarządzających flotą. 300-stronicowy raport Berg Insight w bardzo dogłębny sposób analizuje podmioty działające w tej branży.

– Nasz strategiczny research zapewnia unikalny wgląd w rynek zarządzania flotami oraz ekspercki komentarz – mówi Johan Fegerberg, dyrektor Berg Insights. – Verizon Connect wyłania się jako niewątpliwy lider w dziedzinie telematyki zarówno w ujęciu globalnym, jak i w obu Amerykach – nadaje tempo rozwojowi mobilnych platform technologicznych do zarządzania flotami.

– Jesteśmy zdecydowani w dalszym ciągu rewolucjonizować sposób, w jaki ludzie, pojazdy i towary poruszają się po świecie i ten raport podkreśla naszą pozycję lidera na tym dynamicznym rynku – mówi Jay Jaffin, CMO w Verizon Connect. – Utrzymujemy czołowe miejsce dzięki temu, że konsekwentnie stawiamy naszych klientów na pierwszym miejscu,  pomagając im poprawiać bezpieczeństwo, wydajnośc i produktywność, jednocześnie redukując koszty. W Verizon Connect innowacja, automatyzacja i dostępne online dane łączą się po to, by wspólnie prowadzić świat będący w drodze.

ZNAJDŹ NAS: