Magazyn Transport i Spedycja
Zestawienia branżowe

Usługi finansowe dla branży transportowej


 

 

Fraikin Polska Sp. z o.o.
Marynarska Business Park
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
Tel.: +48 22 330 09 60

www.fraikin.pl

 

 

OPIS FIRMY

Fraikin Polska jest częścią Grupy Fraikin – największego europejskiego dostawcy usługi wynajmu pojazdów dostawczych i ciężarowych. Obecnie Grupa Fraikin zarządza ponad 64 000 pojazdami w 16 krajach Europy. W oparciu o 70 letnie doświadczenie w branży wynajmu pojazdów dostawczych, każdy klient Fraikin ma zapewnioną wysoką jakość dostarczonych usług.

EKSPERT

Janusz Rachwał
Dyrektor Handlowy Fraikin Polska

SPECJALIZACJA

Oferta firmy Fraikin obejmuje wynajem krótko- i średnioterminowy, wynajem długoterminowy, zarządzanie flotą, sprzedaż pojazdów używanych, zakup i leasing zwrotny. Gama pojazdów Fraikin jest bardzo szeroka - od pojazdów lekkich poprzez pojazdy średnie, a skończywszy na ciężkich pojazdach użytkowych oraz pojazdach specjalistycznych. Dostarczane do klienta pojazdy są objęte kompleksową obsługą Full Service Lease.

 

OBSZAR DZIAŁANIA

Grupa DBK
ul. Lubelska 43A
10-410 Olsztyn
Tel.: +48 89 539 73 91

http://grupadbk.com 

OPIS FIRMY

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, bogatemu zapleczu w postaci silnej marki doskonale rozpoznawalnej m.in. w Niemczech, Austrii, Szwecji czy Hiszpanii oraz licznym kontraktom przedsiębiorstwo może świadczyć usługi wynajmu na najwyższym poziomie. Nasza flota do wynajęcia obejmuje ok. 600 pojazdów ciężarowych znanych producentów.

SPECJALIZACJA

Firma specjalizuje się w krótko-, średnio- i długoterminowym wynajmie pojazdów ciężarowych, naczep oraz pojazdów specjalistycznych. Oferta stanowi odpowiedź na potrzeby firm, które poszukują wygodnych i elastycznych rozwiązań. Pojazdy konfigurowane są na podstawie indywidualnych preferencji klienta. Grupa DBK Polska świadczy również pomoc w pozyskaniu finansowania na zakup samochodu. Oferta obejmuje ponadto pełne ubezpieczenie wraz z likwidacją szkód, rejestrację i przygotowanie samochodu do wydania, a także pełną obsługę techniczną w okresie trwania kontraktu. Przedsiębiorca oszczędza czas i minimalizuje nakłady pracy na utrzymanie floty w pełnej gotowości do działania.

OBSZAR DZIAŁANIA


Idea Leasing SA
ul. Karola Miarki 13
01-496 Warszawa
Infolinia: 801 199 199

www.idealeasing.pl

 

OPIS FIRMY

Idea Leasing od 2010 roku wspiera rozwój polskich przedsiębiorców., także start-upów. Oferuje efektywne sposoby finansowania inwestycji poprzez leasing i pożyczkę, finansuje również projekty inwestycyjne z wykorzystaniem środków unijnych. Firma zapewnia szybką realizację transakcji i elastyczność oferty. Dzięki współpracy z dostawcami Klienci zyskują także korzystne ceny zakupu pojazdów i urządzeń.

SPECJALIZACJA

Idea Leasing jest liderem w finansowaniu transportu ciężkiego. Szczegóły oferty: czas trwania umowy do 120 miesięcy, wpłata własna od 0%, waluta: PLN i EUR, atrakcyjne warunki produktów dodatkowych.

OBSZAR DZIAŁANIA

Leasing Polski Sp. z o.o.

ul. Budowlanych 72
80-298 Gdańsk

www.leasingpolski.pl

OPIS FIRMY

Leasing Polski jest spółką działającą aktywnie na rynku od wielu lat. Przedsiębiorstwo powstało w oparciu o polski kapitał co zapewnia niezależność i stabilność finansową. Charakteryzuje nas „ludzkie podejście” podstawowe kryterium przyznania leasingu jest aktywna działalność gospodarcza. Podczas pierwszej rozmowy jesteśmy wstanie wstępnie ocenić zdolność leasingową naszego przyszłego klienta.

NASZ EKSPERT

Bartosz Leman
tel. kom. +48 609 907 866

SPECJALIZACJA

Specjalizujemy się w leasingu operacyjnym pojazdów: ciężarowych, naczep, samochodów osobowych, dostawczych, autobusów, sprzętu budowlanego, ciągników rolniczych i sprzętu specjalistycznego.

OBSZAR DZIAŁANIA


następna strona
Strona 1 z 2
Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl