Magazyn Transport i Spedycja
Zestawienia branżowe

Rozwiązania IT dla transportu


FM Solutions
ul. Karola Miarki 13
01-496 Warszawa

www.fmsolutions.pl

 

NASZ EKSPERT

Paweł Cieślar
tel. 22 638 30 38
tel. kom. 797 500 041

OPIS FIRMY

Firma FM Solutions S.A. jest producentem systemu FM Professional, służącego do lokalizacji i monitorowania pojazdów, zarządzania flotą na terenie kraju i za granicą.
Naszymi atutami są innowacyjność oraz duże doświadczenie.

SPECJALIZACJA

FM Professional to rozwiązanie flotowe działające w oparciu o instalowane urządzenie, które pobierają dane pokładowe, na podstawie których możemy analizować m.in. moduł paliwowy – ewidencja faktur, tankowań, upustów, całkowite spalanie pojazdu; moduł serwisowy – powiadomienia i ewidencja działań serwisowych oraz napraw; moduł integracyjny z systemami logistycznymi – np. TimoCom oraz wiele innych modułów.

OBSZAR DZIAŁANIA


INELO

ul. Karpacka 24/U2b
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 496 58 71

www.inelo.pl

OPIS FIRMY

INELO to wiodąca na rynku europejskim, polska firma produkująca najwyższej jakości narzędzia, niezbędne do zarządzania flota pojazdów w firmie transportowej, takie jak: oprogramowanie do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, urządzenia do pobierania danych cyfrowych oraz zaawansowany system telematyki i monitoringu GPS – GBOX ASSIST.

Nieustanny rozwój firmy zapewnia Klientom zawsze aktualne rozwiązania dostosowane do wymagań branży z uwzględnieniem największej staranności
i najwyższych norm jakościowych.

Stabilna pozycja na rynku sprawia, iż firma INELO jest pewnym i godnym zaufania partnerem biznesowym. Potwierdzeniem znakomitej kondycji firmy są regularnie przyznawane nagrody, m.in. Gazele Biznesu czy Diamenty Forbesa (2011, 2012, 2013, 2014).

SPECJALIZACJA

GBOX ASSIST – zaawansowany systemu telematyki i monitoringu GPS do zarządzania flota w firmie transportowej. Pozwala na: komunikację z kierowcą, delegowanie zleceń spedycyjnych bezpośrednio do kierowcy, skanowanie i przesyłanie dokumentów przez kierowcę wprost do systemu GBOX OnLine, bieżącą analizę czasu pracy kierowcy oraz zdalne pobieranie danych z karty kierowcy i tachografu, nawigację z uwzględnieniem samochodów ciężarowych, ostrzeganie i informowanie kierowcy o niebezpiecznych parkingach, strefach płatnych, dostępnych w pobliżu stacjach flotowych.

Istnieje możliwość rozbudowania GBOX ASSIST o urządzenia peryferyjne, które pozwalają m.in. na analizę ekonomiki użytkowania pojazdów czy kontrole paliwa.

NASZ EKSPERT

Grzegorz Pysz
ul. Karpacka 24/U2b
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 496 30 85

 

 

OBSZAR DZIAŁANIA

interLAN
Systemy informatyczne dla TSL

ul. Kłosowa 6
61-625 Poznan
www.interlan.pl

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Tomasz Wojtasik
tel. kom. 600 391 114

 

 SPECJALIZACJA

Firma interLAN od 1994 r. specjalizuje się w tworzeniu systemów informatycznych dla branzy TSL. Jestesmy zespołem doswiadczonych ekspertów, którzy pracują
zgodnie z zasadą „tworzymy, aby usprawniać”. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do potrzeb i  oczekiwań naszych obecnych oraz przyszłych klientów.

Niewątpliwym atutem rozwiązań interLAN jest specjalizacja oraz kompleksowość. System interLAN SPEE D, który stanowi nasze flagowe rozwiązanie, w pełni wesprze Państwa działalność oraz stanie się istotnym narzędziem wspomagającym podejmowanie decyzji.

PRODUKT

System interLAN SPEED skierowany jest do firm spedycyjnych i transportowych oraz operatorów logistycznych i przedsiębiorstw produkcyjnych. Działa
w 5 kluczowych obszarach:

  • Transport i Spedycja

Nowoczesne rozwiązanie klasy TMS pozwalające na pełna obsługę działalności transportowo – spedycyjnej i logistycznej.

  • Planowanie

Niezastąpione narzędzie pracy dyspozytora

umożliwiające efektywne zarządzanie ładunkami z uwzględnieniem profili pojazdów i charakteru zlecenia.

Pomaga wyznaczyć i nadzorować realizacje optymalnej trasy.

  • Drobnica i Dystrybucja

Kompleksowe rozwiązanie umożliwiające sprawne zarządzanie przesyłkami z wykorzystaniem struktury sieci.

  • Optymalizacja

Obszar systemu realizujący zadania planowania tras i załadunków, zbudowania jednostki logistycznej oraz stworzenia harmonogramu dostaw.

  • Logistyka Przedsiębiorstw

Rozwiązanie pozwalające na sprawna realizacje dystrybucji towaru z wykorzystaniem zarówno floty własnej, jak i obcej – bezpośrednio do odbiorcy lub
poprzez sieć magazynów.

Zaawansowanie i kompleksowość połączono z intuicyjnością obsługi systemu.
Został on bowiem zaprojektowany jako narzędzie usprawniające prace. Jako taki
spełnia swoja role w ponad 550 małych i dużych przedsiębiorstwach.

OBSZAR DZIAŁANIA

 

 

Marcos Bis s.c.
ul. Powstańców 19
40-039 Katowice
www.mbis.pl  

 

NASZ EKSPERT

Jacek Mroziński
tel. 32 253 01 50

OPIS FIRMY

Marcos Bis jest producentem systemów TMS od 1992. Firma posiada bogate doświadczenie branżowe oraz stabilną kadrę. Najnowszy produkt – TMS NAWIGATOR – to nowoczesny asystent zarządzania procesami spedycyjno- -transportowymi. Atutami są efektywne metody wizualizacji, intuicyjna obsługa, wszechstronne analizy zdarzeń, integracja z mapami, giełdami transportowymi, dostawcami usług telematycznych, systemami FK.

SPECJALIZACJA

  • Systemy do kompleksowego zarządzania procesami spedycyjno-transportowymi,
  • Dedykowane moduły rozliczeniowo-kontrolno-analityczne,
  • Integracje z innymi systemami teleinformatycznymi,
  • Geoorientacja danych i analiz,
  • Stałe wsparcie operacyjne,

 

OBSZAR DZIAŁANIA


następna strona
Strona 1 z 2
Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl