Inteligentne zarządzanie flotą pojazdów: lokalizacja w czasie rzeczywistym

Śledzenie samochodów na mapie to rozwiązanie, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród menadżerów floty. System lokalizacji w czasie rzeczywistym eliminuje „papierkową robotę” i usprawnia zarządzanie.

2018-10-23 12:52:58

Zarządzanie flotą pojazdów składa się z wielu aspektów i jest złożonym procesem. W celu optymalizacji działań, menadżer floty potrzebuje rzetelnej informacji oraz możliwości koordynowania wielu czynników jednocześnie. Jakie jest natężenie ruchu na drodze? Gdzie znajduje się dany samochód? Jaką trasę pokonał kierowca? Czy dostawa została dostarczona na czas? Jeśli jesteś menadżerem floty, te pytania zapewne brzmią dla Ciebie znajomo.

Rozwiązanie

Nowe technologie umożliwiły menadżerom podejmować szybkie decyzje, zwiększyć efektywność realizowanych procesów oraz uzyskać pełen wgląd w to, co dzieje się w danym czasie z ich flotą pojazdów. System monitorowania pojazdów GPS zapewnia ciągłą kontrolę i nadzór nad zarządzaną flotą.

POBIERZ KATALOG

Jak to działa w praktyce?

Urządzenie w łatwy sposób montuje się w samochodzie i już po chwili moduł jest gotowy do pracy. Po zalogowaniu do interfejsu użytkownika, administrator otrzymuje dostęp do systemu zarządzania oraz może zacząć sprawdzać na mapie cyfrowej swoją flotę pojazdów.

Identyfikacja kierowcy

Jeśli samochód jest używany przez wielu pracowników, można również zainwestować w czytnik RFID do identyfikacji kierowców. Umożliwi to większą kontrolę nad flotą pojazdów.

 

ZNAJDŹ NAS: