Nowa oferta dla flot – Goodyear Total Mobility

Goodyear ogłosił nową, kompleksową ofertę dla flot, pod nazwą Goodyear Total Mobility. Łączy ona w sobie pełną gamę opon dedykowanych do samochodów ciężarowych klasy premium, pakiet rozwiązań w zakresie monitorowania danych i analiz prognostycznych oraz ponad 2 000 punktów serwisowych w całej Europie.

2019-05-20 12:44:15

Goodyear Total Mobility oferuje tysiące możliwych kombinacji w celu opracowania rozwiązań dostosowanych do potrzeb każdego klienta flotowego, w tym odpowiednie ogumienie do danego zastosowania, inteligentne technologie upraszczające codzienną działalność oraz sieć serwisową, umożliwiającą utrzymanie pojazdów ciężarowych w ruchu.

„Każda flota jest wyjątkowa, dlatego współpracujemy z naszymi klientami, aby sprostać ich indywidualnym potrzebom, wyzwaniom i sytuacjom, w zależności od wielkości ich floty, zakresu działalności oraz obecnych i przyszłych celów biznesowych” – powiedział David Anckaert, wiceprezes działu opon użytkowych Goodyear w Europie. „Niezależnie od tego, czy flota jest duża czy mała, pomagamy operatorom w jak najlepszym wykorzystaniu ich zasobów, aby utrzymać konkurencyjną przewagę.”

W ramach całkowitego kosztu posiadania samochodu ciężarowego dalekobieżnego, opony stanowią jedynie 2,5% kosztów nabycia, jednak mają znacznie większy wpływ na koszty operacyjne, takie jak oszczędność paliwa, czas sprawności, niższe koszty utrzymania floty i  kierowców.

Goodyear Total Mobility to zestaw narzędzi ułatwiających codzienną działalność, maksymalizujących czas pracy i minimalizujących całkowity koszt posiadania, w tym:

  • innowacyjne opony klasy premium zapewniające oszczędność paliwa i wydłużenie przebiegu
  • unikalny zestaw inteligentnych technologii i systemów predykcyjnego monitorowania opon (G-Predict) w celu zwiększenia czasu sprawności, jak również przyjazne dla użytkownika rozwiązania w zakresie zarządzania ogumieniem, których celem jest zmniejszenie kosztu na kilometr.
    • ponad 2.000 punktów sieci usług TruckForce, świadczących całodobową pomoc drogową w przypadku awarii.

„Ponieważ gospodarka cyfrowa napędza popyt na szybsze, bardziej niezawodne i tańsze opcje dostaw z sektorów transportu i logistyki, skupiamy się na umożliwieniu operatorom flot wdrażania inteligentnych technologii i zintegrowanych rozwiązań, w celu uproszczenia codziennych operacji od podstaw” – powiedział Anckaert.

Goodyear

Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie. Firma zatrudnia około 64 000 osób i wytwarza swoje wyroby w 47 zakładach w 21 krajach na świecie.  Posiada dwa Centra Innowacji w Akron, w stanie Ohio i Colmar-Berg, w Luksemburgu, które dostarczają najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie produktów i usług, będących wyznacznikiem standardów i technologii w przemyśle. Więcej informacji na temat Goodyear i produktów firmy na www.goodyear.com/corporate lub news.goodyear.eu

ZNAJDŹ NAS: