Testujemy monitoring GPS w ujemnych temperaturach

Prezentujemy test urządzenia ABAX Equipment Control w warunkach zimowych. Testy zostały przeprowadzone, kiedy na zewnątrz termometry wskazywały bardzo niskie temperatury. Urządzenie GPS zostało całkowicie zamrożone, aby sprawdzić, czy nadal będzie sprawne.

2019-02-20 20:43:05

- Niedawno przeprowadziliśmy test, aby przekonać się, jak wodoodporny i niezawodny jest ABAX Equipment Control. Chcieliśmy zobaczyć, czy sprawdza się w ekstremalnych warunkach pogodowych, kiedy na zewnątrz panuje silny mróz – wyjaśnia Beata Kaniok-Jensen.

Wyniki testu:

Rezultatem doświadczenia jest w pełni sprawne urządzenie GPS/GSM, dzięki któremu możesz monitorować Twoje maszyny, zarówno te z własnym zasilaniem, jak również sprzęt bez zasilania.

- Pozytywny wynik testu nie jest dla nas zaskoczeniem. Monitoring GPS od ABAX jest w pełni zgodny z certyfikatem szczelności IP67, jaki posiadają wszystkie urządzenia ABAX. Priorytetem naszej firmy jest wytwarzanie i dostarczanie najwyższej jakości produktów, które będą służyć klientom przez długie lata, mówi Bjørn André Hagen, Product Manager w ABAX.

ZOBACZ KRÓTKI FILM NA TEMAT NASZEGO TESTU

 

ZNAJDŹ NAS: