Magazyn Transport i Spedycja
Pobierz darmowe poradniki
 • Rynek Używanych Ciągników Siodłowych
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Mapa producentów i dystrybutorów naczep i zabudów
  Format: pdf - 3,84 MB
  Pobierz plik
 • [Dodatek] Monitoring pojazdów GPS
  Format: pdf - 1,84 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów


Trans&Log 2017

Zmiany w Zarządzie DAF Trucks

 Zmiany w Zarządzie DAF Trucks

Prezes DAF Preston Feight awansuje na stanowisko Wiceprezesa Wykonawczego PACCAR. Harry Wolters, Dyrektor DAF ds. Sprzedaży na Europę, awansuje na stanowisko Prezesa DAF Trucks i Wiceprezesa PACCAR.

Preston Feight pracuje w PACCAR od 20 lat, ostatnio na stanowisku Wiceprezesa PACCAR i Prezesa DAF Trucks. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za DAF Trucks i PACCAR Parts w siedzibie PACCAR w Seattle. Preston Feight zajmował stanowiska Dyrektora ds. Planowania Produktów, Głównego Inżyniera, Wicedyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu, a w 2015 r. awansował na stanowisko Dyrektora Naczelnego Kenworth Trucks.

Jest absolwentem Northern Arizona University (licencjat inżynierii mechanicznej) i University of Colorado (magister inżynier), ma również amerykańskie inżynierskie uprawnienia zawodowe (P.E.). W 2017 r. Preston Feight był przewodniczącym Rady Pojazdów Komercyjnych Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Samochodów ACEA.

Harry Wolters (na zdj.) pracuje w PACCAR od 22 lat, ostatnio na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży na Europę. W trakcie swojej kariery w DAF zajmował też stanowiska Kontrolera Montażu Ciężarówek, Kierownika Innowacji Logistycznych, Kierownika Działalności Logistycznej, dyrektora zakładu montażu ciężarówek w Eindhoven, Dyrektora ds. Kadr i Dyrektora ds. Operacyjnych. Harry Wolters jest absolwentem uniwersytetu w Eindhoven (magister inżynierii biznesowej), ukończył też Stanford Executive Program w 2017 r.

Zmiany weszły w życie z dniem 1 września. 

Komunikat prasowy
Komunikat prasowy

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie magazyn-tis.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter magazynu Transport i Spedycja
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez magazyn Transport i Spedycja,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Tagi: #wydarzenia

Przeczytaj także:

Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl