Magazyn Transport i Spedycja
Pobierz darmowe poradniki
 • Rynek Używanych Ciągników Siodłowych
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Mapa producentów i dystrybutorów naczep i zabudów
  Format: pdf - 3,84 MB
  Pobierz plik
 • [Dodatek] Monitoring pojazdów GPS
  Format: pdf - 1,84 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów


Trans&Log 2017

Nowa lokalizacja GEFCO Polska w Psarach

Nowa lokalizacja GEFCO Polska w Psarach

Firma GEFCO Polska otwiera nową lokalizację w Psarach. Biuro oraz magazyn typu cross-dock położone blisko węzła komunikacyjnego na trasie Katowice-Warszawa zastąpią dotychczasowe powierzchnie firmowe zajmowane w Czeladzi. Zmiana wynika z dynamicznego rozwoju oddziału, w tym pozyskania nowych klientów.

Nowa lokalizacja GEFCO Polska w Psarach w woj. śląskim została otwarta na początku sierpnia. Przeprowadzka z dotychczasowego biura w Czeladzi była podyktowana przede wszystkim koniecznością zwiększenia powierzchni zajmowanych przez firmę. Przesłanką do zmiany jest zarówno dynamiczny rozwój oddziału i pozyskanie nowych klientów, jak również chęć podniesienia komfortu pracy zespołu.

Nowe biuro i magazyn GEFCO Polska znajdują się na terenie DL Invest Park, który zlokalizowany jest blisko węzła komunikacyjnego na drodze krajowej nr 86 z Katowic w kierunku Warszawy. Kolejnym atutem jest bliskość lotniska, co jest istotnym ułatwieniem zarówno dla klientów, jak i pracowników firmy. W lokalizacji w Psarach mieści się magazyn typu cross-dock o powierzchni 2845 m2 (zamiast dotychczasowych 2263 m2) posiadający z jednej strony 10 docków naczepowych, zaś z drugiej strony 2 docki naczepowe, 8 ramp kurierskich oraz 1 rampę najazdową. 

W magazynie zastosowano ekologiczne rozwiązania mające na celu zmniejszenie zużycia energii i ciepła – należą do nich m.in.: bogata siatka świetlików wykorzystujących naturalne światło, lampy LED z czujkami ruchu oraz centralne ogrzewanie. W nowej lokalizacji GEFCO Polska w Psarach znajduje się również przestronne biuro o pow. 692 m2 (zamiast dotychczasowych 510 m2).

 Otwarte przez GEFCO Polska nowe powierzchnie magazynowe dostosowane są do obsługi klientów różnych specjalizacji. Aktualnie spółka realizuje zlecenia przede wszystkim dla firm z branży motoryzacyjnej, a także budowlanej, przemysłowej i elektrycznej oraz aktywnie poszukuje klientów również z pozostałych sektorów – mówi Tomasz Pardela, Kierownik Oddziału Psary, GEFCO Polska.

Komunikat prasowy
Komunikat prasowy

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie magazyn-tis.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter magazynu Transport i Spedycja
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez magazyn Transport i Spedycja,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Tagi: #wydarzenia

Przeczytaj także:

Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl