Magazyn Transport i Spedycja
Pobierz darmowe poradniki
 • Rynek Używanych Ciągników Siodłowych
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Mapa producentów i dystrybutorów naczep i zabudów
  Format: pdf - 3,84 MB
  Pobierz plik
 • [Dodatek] Monitoring pojazdów GPS
  Format: pdf - 1,84 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów


Trans&Log 2017

Firma GEFCO z nagrodą Innovation Leader

Firma GEFCO z nagrodą Innovation Leader

Firma GEFCO zdobyła nagrodę Innovation Leader przyznaną za innowacyjne rozwiązanie do transportu pojazdów. Wyróżnienie przyznano w czerwcu, podczas konferencji Automotive Logistics Europe 2018 w Bonn w Niemczech.

Rozwiązanie My Car Is There (MCIT) pozwala właścicielowi samochodu, za pomocą zaledwie kilku kliknięć, zorganizować odbiór i dostawę samochodu do jakiegokolwiek wskazanego miejsca. Narzędzie zapewnia identyfikację i monitoring w czasie rzeczywistym. W uzasadnieniu jury Automotive Logistics Europe podkreśliło, że MCIT to „prawdziwy przełom w branży transportowej”.

Nagroda stanowi kolejny dowód zaangażowania GEFCO w rozwój innowacyjnych rozwiązań. Innym przykładem takiego podejścia jest zainicjowana w ostatnim czasie Fabryka Innowacji, która ma na celu promowanie kreatywnych pomysłów w zespołach spółki na całym świecie. Ponadto, w maju tego roku Grupa GEFCO wraz z firmą Talan, kluczowym europejskim graczem w obszarze transformacji Agile, przygotowały zadanie, z którym zmierzyli się uczestnicy TechCrunch Hackathon na targach VivaTech. Mieli oni opracować przyszłościową usługę automatycznego przeglądu pojazdów.

W ostatnim czasie Grupa GEFCO poinformowała o nawiązaniu współpracy z Techstars, akceleratorem biznesu dla start-upów. To partnerstwo jest dla GEFCO ważnym krokiem w realizacji strategii firmy i ma na celu pobudzenie innowacji w różnych obszarach jej działalności.

Komunikat prasowy
Komunikat prasowy

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie magazyn-tis.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter magazynu Transport i Spedycja
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez magazyn Transport i Spedycja,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Tagi: #wyróżnienie

Przeczytaj także:

Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl