Magazyn Transport i Spedycja
Pobierz darmowe poradniki
 • Rynek Używanych Ciągników Siodłowych
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Mapa producentów i dystrybutorów naczep i zabudów
  Format: pdf - 3,84 MB
  Pobierz plik
 • [Dodatek] Monitoring pojazdów GPS
  Format: pdf - 1,84 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów


Trans&Log 2017

Nowe pojazdy DAF XF SSC 480 Pure Excellence trafiły w ręce firmy Alegre

Nowe pojazdy DAF XF SSC 480 Pure Excellence trafiły w ręce firmy Alegre

W oddziale DBK Gdańsk odbyło się uroczyste wydanie dla firmy Alegre Logistics. Firma odebrała 5 nowych ciągników siodłowych DAF XF SSC 480 Pure Excellence.

Zamówione zostały ciągniki z bogatym i komfortowym wyposażeniem, m.in. z największą na rynku kabiną Super Space Cab o pneumatycznym zawieszeniu, klimatyzacją postojową, blokadą przeciwwłamaniową DAF night lock, lodówką, przewidującym tempomatem PCC, skrzynią biegów najnowszej generacji TraXon, oświetleniem LED.

Alegre to innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma z Malborka, która od wielu lat zajmuje się transportem międzynarodowym i spedycją. W transporcie drogowym obiera głównie kierunki Europy Zachodniej, specjalizując się w przewozie mebli. W wydaniu pojazdów brali udział m.in. prezes spółki Alegre Logistic Jarosław Buła, regionalny dyrektor sprzedaży DAF Trucks Polska Agnieszka Głowicka oraz zastępca dyrektora działu handlowego DBK - Jacek Błaszkowski.

Pojazdy zostały sfinansowane w ramach najmu długoterminowego finansowania fabrycznego PACCAR FINANCIAL, oraz objęte pakietem serwisowy DAF Multisupport Full Care z gwarancją czasu napraw.

Komunikat prasowy
Komunikat prasowy

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie magazyn-tis.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter magazynu Transport i Spedycja
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez magazyn Transport i Spedycja,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Tagi: #transport drogowy, #wydarzenia

Przeczytaj także:

Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl