Magazyn Transport i Spedycja
Pobierz darmowe poradniki
 • Rynek Używanych Ciągników Siodłowych
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Mapa producentów i dystrybutorów naczep i zabudów
  Format: pdf - 3,84 MB
  Pobierz plik
 • [Dodatek] Monitoring pojazdów GPS
  Format: pdf - 1,84 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów


Trans&Log 2017

Karty paliwowe IDS dla ciężarówek - bez żadnych nadużyć

Karty paliwowe IDS dla ciężarówek - bez żadnych nadużyć

IDS (International Diesel Service), lider na rynku bezpiecznych kart paliwowych jako pierwszy wyposażył swoje karty w technologię RFID oraz zapewnił autoryzację każdej transakcji w czasie rzeczywistym. Wbudowany procesor nie tylko sprawia, że karty obsługuje się szybciej i łatwiej, w ten sam sposób, co zbliżeniowe karty bankowe, ale też wyjątkowo bezpiecznie. Od czasu wprowadzenia zbliżeniowych kart paliwowych IDS nie odnotowano ani jednego przypadku nadużyć.

Osiemnaście miesięcy od wprowadzenia bezprzewodowej karty paliwowej dla ciężarówek, IDS może pochwalić się imponującymi danymi dotyczącymi bezpieczeństwa: nie odnotowano ani jednego przypadku nadużyć związanych z płatnościami lub kopiowania kart, tzw. skimmingu. Dzięki bezpiecznemu, wbudowanemu procesorowi, karty nie można skopiować, co razem z pozostałymi środkami zapobiegawczymi wprowadzonymi przez IDS sprawia, że karty te, jako jedyne na rynku zapewniają 100% bezpieczeństwa transakcji.

– Paliwo nadal jest atrakcyjnym produktem dla oszustów. Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że IDS nie zanotował ani jednego przypadku nadużyć dotyczących kart. Nasze karty paliwowe są tak samo bezpieczne jak karty bankowe i stanowią najbezpieczniejsze tego typu rozwiązanie dostępne na rynku. Fałszowanie jest niemożliwe, ponieważ kart nie można skopiować – przestępcy nie są w stanie obejść naszej technologii – podkreśla Vincenzo Maniaci, Global card business director Q8.

Oprócz w 100% bezpiecznych kart, IDS oferuje inteligentny zestaw rozwiązań w zakresie transakcji na 600 stacjach w Europie oraz pełną kontrolę nad kartami paliwowymi. Klienci mogą zarządzać wszystkimi swoimi kartami paliwowymi pojazdów i kierowców oraz konfigurować je przez internet za pomocą iAccount. To dobrze zorganizowany i prosty w obsłudze system zarządzania kartami, dzięki któremu transakcje, informacje o kredytach, ceny i informacje sieciowe są łatwo dostępne. Więksi klienci mogą w jasny sposób grupować i organizować podwykonawców. Autoryzacja na stacjach za pomocą kontroli kodu PIN on-line uniemożliwia dokonywanie transakcji paliwowych, które nie zostały wstępnie autoryzowane. IDS jest jedyną firmą oferującą karty paliwowe w pełni obsługiwane przez internet.

W ofercie znajduje się także dwukartowy system płatniczy oparty na karcie paliwowej pojazdu i kierowcy, w ramach którego transakcja jest możliwa wyłącznie w przypadku jednoczesnego użycia obu kart. Wszystkie transakcje są monitorowane, zaś te podejrzane – są wykrywane automatycznie.

IDS posiada wyspecjalizowany zespół prowadzący dochodzenia w sprawie nadużyć 365 dni w roku. Wszelkie nieprawidłowości są dokładnie sprawdzane, również dzięki ścisłemu kontaktowi z międzynarodowymi organami ścigania.

Firma IDS, wchodząca w skład Kuwait Petroleum Corporation, zaopatruje krajowych i zagranicznych przewoźników w olej napędowy i posiada sieć ponad 600 automatycznych stacji benzynowych w Europie.

 

Komunikat prasowy
Komunikat prasowy

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie magazyn-tis.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter magazynu Transport i Spedycja
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez magazyn Transport i Spedycja,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl