Magazyn Transport i Spedycja
Pobierz darmowe poradniki
 • Rynek Używanych Ciągników Siodłowych
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Mapa producentów i dystrybutorów naczep i zabudów
  Format: pdf - 3,84 MB
  Pobierz plik
 • [Dodatek] Monitoring pojazdów GPS
  Format: pdf - 1,84 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów


Trans&Log 2017

VIVE Transport z certyfikatem TAPA

VIVE Transport z certyfikatem TAPA

VIVE Transport jako pierwsza ze spółek Grupy VIVE i jedna z kilku w Polsce uzyskała certyfikat TAPA. Potwierdza on najwyższą jakość usług logistyki transportowej spółki. Dla Grupy VIVE to ważny krok w kierunku zagwarantowania najwyższych norm bezpieczeństwa w zwinnym łańcuchu dostaw, ale też możliwość zaoferowania nowych usług.

Tym samy VIVE Transport dołącza do grona najbardziej renomowanych globalnych operatorów takich jak np. Scheneker, DHL, Danzas itp. Otwiera to również drogę spółkom logistycznym Grupy VIVE do obsługi łańcuchów dostaw najbardziej znaczących producentów m.in. markowej odzieży, elektroniki i wielu innych wartościowych dóbr konsumpcyjnych.

– Certyfikacja procesów logistyki transportowej i magazynowej jest kolejnym elementem konsekwentnie realizowanej przez spółkę strategii oferowania klientom wyselekcjonowanych usług w ramach zwinnego łańcucha dostaw. To co nas wyróżnia w sposobie prowadzenia biznesu to konsekwentne tworzenie, z klientami i interesariuszami,  łańcucha wspólnych wartości w logistyce. Uzyskany certyfikat jest tego kolejnym dowodem – mówi Grzegorz S. Woelke, Prezes Zarządu VIVE Transport i VIVE Logistic Services.

– To wielki krok w dziedzinie standaryzacji na najwyższym poziomie procesu przewozowego realizowanego dla VIVE Group i ‎klientów zewnętrznych. Przyznanie certyfikatu TAPA otwiera nam drogę do obsługi najbardziej renomowanych klientów. Osiągniecie to nie byłoby możliwe bez wysiłku i zaangażowania wszystkich osób, które codziennie tworzą nasz łańcuch dostaw: kierowców, spedytorów, dyspozytorów, służb wsparcia.  Pozytywny audyt naszych procesów transportowych jest dowodem na to, że po kilkuletniej ewolucyjnej restrukturyzacji zwinny łańcuch dostaw z zastosowaniem nadwozi wymiennych awansuje do grupy produktów logistycznych Premium, uznanych w skali międzynarodowej  – dodaje Woelke.

TAPA (Technology Asset Protections Association) to Związek Ochrony Aktywów Technologicznych. To także międzynarodowa organizacja zajmująca się szeroko pojętym bezpieczeństwem dostaw w branży zaawansowanych technologii. TAPA zrzesza ponad 500 producentów dóbr konsumpcyjnych z całego świata. Celem organizacji jest minimalizacja strat w produkcji, transporcie i dystrybucji produktów z przemysłu zaawansowanych technologii (high-tech, high-value).  Najbardziej istotnym przedsięwzięciem TAPA jest wprowadzenie Freight Security Requirement (FSR), czyli standardu dotyczącego bezpiecznego transportu. 

Komunikat prasowy
Komunikat prasowy

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie magazyn-tis.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter magazynu Transport i Spedycja
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez magazyn Transport i Spedycja,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Tagi: #bezpieczeństwo, #wyróżnienie

Przeczytaj także:

Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl