Magazyn Transport i Spedycja
Pobierz darmowe poradniki
 • Rynek Używanych Ciągników Siodłowych
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Mapa producentów i dystrybutorów naczep i zabudów
  Format: pdf - 3,84 MB
  Pobierz plik
 • [Dodatek] Monitoring pojazdów GPS
  Format: pdf - 1,84 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów


Trans&Log 2017

Zaprojektowana na nowo profesjonalna klasa średnia HD

Zaprojektowana na nowo profesjonalna klasa średnia HD

Nienagannie czyste środowisko pracy to podstawa dobrze funkcjonującej firmy. Czas poświęcony na czyszczenie powierzchni magazynowych lub wykorzystywanych maszyn i pojazdów nie może wpływać na terminy i powodować opóźnień. Dodatkowa możliwość redukcji kosztów to kolejny ważny atut.

W nowoczesnym transporcie potrzebne są rozwiązania, które pozwolą czyścić szybko i sprawnie. Kärcher oferuje dla szeroko pojętej branży motoryzacyjnej oraz transportu wysokiej jakości systemy czyszczące,  profesjonalne doradztwo oraz najwyższy poziom usług serwisowych. 

Urządzenia wysokociśnieniowe cieszą się ogromną popularnością w wielu gałęziach przemysłu. Pozwalają na sprawne czyszczenie, gwarantują oszczędność czasu, redukują ilość zużywanej wody, a co za tym idzie wpływają na obniżenie kosztów pracy. Proste w obsłudze, solidne i mobilne, z możliwością podawania środków czyszczących - urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher stanowią doskonałe wsparcie logistyczne.         

W Kärcher nieustannie dążymy do udoskonalania naszych produktów i wprowadzania coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Kolejnym tego przykładam jest ciesząca się świetnymi opiniami i niezawodnością klasa średnia urządzeń wysokociśnieniowych bez podgrzewania wody HD która została poddana zabiegowi przeprojektowania. Głównym celem podczas tego zabiegu było podniesienie ergonomii i funkcjonalności tych produktów. Ponadto przeanalizowaliśmy różne wymagania klientów w różnych grupach docelowych, dlatego też stworzyliśmy modułową konstrukcję z trzema wariantami które bazują na jednej wspólnej platformie. Wersja stacjonarna to proste urządzenie z możliwością zawieszenia na ścianie. Wersja mobilna wyposażona jest w duże koła z praktycznym schowkiem na wyposażenie i akcesoria. W nowym modelu znajdziemy automatyczny reduktor ciśnienia, mosiężną głowicę oraz duży filtr wody chroniący głowicę przed uszkodzeniem. Wszystkie te zabiegi przyczyniły się do podwyższenia wydajności, jakości oraz wygody czyszczenia. Nowa klasa średnia HD jest zdolna do pracy w pozycji pionowej i poziomej. Wygodny dostęp do pompy, bez konieczności zdejmowania pokrywy, ułatwia serwisowanie. Kompaktowe wymiary dodatkowo ułatwiają transport. Wszystkie dokonane modyfikacje oraz usprawnienia czynią te urządzenia idealnym rozwiązaniem do wykorzystania w transporcie i branży motoryzacyjnej, przede wszystkim w zakresie czyszczenia pojazdów i maszyn, jak i do wszystkich innych typowych zastosowań gdzie mycie ciśnieniowe jest niezastąpione.

Nasza średnia klasa HD łączy zalety klasycznego urządzenia wysokociśnieniowego: solidność, moc i niezawodność. Automatyczny wyłącznik ciśnieniowy chroni elementy pompy i przedłuża jej żywotność. Duży filtr wody zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami. Zoptymalizowana pod względem przepływu pompa wysokociśnieniowa zmniejsza straty ciśnienia i zwiększa skuteczność czyszczenia nawet o 20 procent.

Urządzenia wysokociśnieniowe klasy średniej HD występują w trzech wariantach.  Pierwszy z nich występuje jako urządzenie w solidnej obudowie z możliwością zawieszenia na ścianie, wyróżnia się on niezawodnością i trwałością. Skutecznie chroniony przez solidną obudowę, może wykonywać najcięższe prace będąc jednocześnie odpornym na uszkodzenia.  Urządzenie może być zamontowane bezpośrednio na ścianie za pomocą trzech uchwytów montażowych znajdujących się na obudowie.

Kolejnym wariantem jest wszechstronne, mobilne urządzenie wyposażone w koła. To niezawodny i solidny sprzęt będący jednocześnie łatwy w transporcie. Klasa średnia HD może pracować zarówno w pozycji pionowej, jak i  poziomej. Gwarantuje również przestrzeń do przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów. Dostęp do pompy wysokociśnieniowej jak i do układów elektrycznych można uzyskać szybko i łatwo.

Ostatnim wariantem jest solidna wersja cage. Niezwykle wytrzymała rama z rur stalowych skutecznie chroni maszyny przed uszkodzeniem w wymagającym środowisku pracy i podczas częstego transportu między różnymi lokalizacjami. Pompa wysokociśnieniowa jest dodatkowo chroniona przed uszkodzeniem lub zanieczyszczeniem przez całkowicie zabudowane podwozie. Wszystko to pomaga ograniczyć do minimum koszty obsługi i serwisu oraz zapobiec przestojom w pracy.  

Wszystkie nowe modele urządzeń wysokociśnieniowych w klasie średniej zostały wyposażone w nowy, opatentowany Pistolet EASY!Force.

Wykorzystuje on siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody, do zmniejszenia siły potrzebnej do utrzymania wciśniętego spustu. Spust uruchamia się wnętrzem dłoni, co znacznie ułatwia korzystanie z pistoletu i zwiększa komfort pracy. Dzięki nowej funkcjonalności z pistoletem EASY!Force praca z urządzeniem wysokociśnieniowym przestaje być męcząca i uciążliwa. Dodatkowo spust nowego pistoletu jest zabezpieczony przed przypadkowym wciśnięciem – dzięki temu oferuje maksymalne bezpieczeństwo podczas użytkowania, bez wpływu na łatwość obsługi.   Warto również wspomnieć, że pistolet EASY!Force został zaprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem zasad ergonomii. Praca z jego wykorzystaniem jest komfortowa w każdej pozycji roboczej. W przypadku prac pod różnymi kątami można dodatkowo zastosować specjalny uchwyt.

Dzięki dostępnym na rynku akcesoriom takim jak głowica do czyszczenia powierzchni płaskich, szczotki obrotowe, różnorodne lance wysokociśnieniowe oraz pianownice do podawania chemii urządzenia klasy średniej HD znajdują zastosowanie w wielu różnych branżach, a szczególnie tam, gdzie wymagane i zalecane jest zastosowanie technologii mycia wysokim ciśnieniem. Po więcej informacji zapraszamy na www.karcher.pl.

Informacja prasowa Karcher

Komunikat prasowy
Komunikat prasowy

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie magazyn-tis.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter magazynu Transport i Spedycja
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez magazyn Transport i Spedycja,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl