Magazyn Transport i Spedycja
Pobierz darmowe poradniki
 • Rynek Używanych Ciągników Siodłowych
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Mapa producentów i dystrybutorów naczep i zabudów
  Format: pdf - 3,84 MB
  Pobierz plik
 • [Dodatek] Monitoring pojazdów GPS
  Format: pdf - 1,84 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów


Bezpłatne porady prawne
dla użytkowników portalu

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Nazwa firmy
Stanowisko
Treść pytania:
Trans&Log 2017

Pojazdy używane Renault Trucks dostępne online

Pojazdy używane Renault Trucks dostępne online

Renault Trucks wprowadza platformę online, która prezentuje pojazdy używane dostępne w ofercie w całej Europie. Kolejnym krokiem będzie w pełni funkcjonalna e-commerce, na której sprzedaż ruszy w 2020 roku.

Renault Trucks proponuje swoim klientom dostęp do strony www.used-renault-trucks.com, platformy prezentującej pełną ofertę producenta na pojazdy używane. To narzędzie pozwala przewoźnikom wybrać najlepiej odpowiadający im pojazd używany, poprzez określenie pożądanych parametrów: konfiguracja pojazdu, cena, przebieg. Każdy pojazd jest prezentowany ze specyfikacją i swoją lokalizacją. 

Tym samym przewoźnicy mogą wybrać pojazd używany, którego jakość gwarantuje certyfikat “Renault Trucks Selection”. Są to pojazdy stosunkowo młode, wyselekcjonowane, z certyfikatem ekspertów Renault Trucks przygotowane do wymagań branży danego klienta. 

W ofercie online jest dostępna również nowa gama pojazdów używanych X-Road. Pojazdy zmodyfikowane w fabryce “Used Trucks Factory” z zachowaniem restrykcyjnych procesów produkcyjnych  zyskują wysoką jakość i niezawodność. 

Wszystkie pojazdy używane dostępne na platformie Used Trucks zostały poddane kontroli jakości przez ekspertów Renault Trucks, posiadają certyfikat i są przygotowane zg. z normami producenta przy zastosowaniu oryginalnych części producenta. 

Pojazdy prezentowane na platformie są przeznaczone na sprzedaż wyłącznie w sieci sprzedaży Renault Trucks. Wszystkie są objęte całodobową techniczną opieką oraz profesjonalną obsługą, oferowaną w 1500 autoryzowanych punktach obsługi na całym świecie. 

Komunikat prasowy Renault Trucks
Volvo Trucks

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie magazyn-tis.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter magazynu Transport i Spedycja
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez magazyn Transport i Spedycja,

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl