Magazyn Transport i Spedycja
Pobierz darmowe poradniki
 • Rynek Używanych Ciągników Siodłowych
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Mapa producentów i dystrybutorów naczep i zabudów
  Format: pdf - 3,84 MB
  Pobierz plik
 • [Dodatek] Monitoring pojazdów GPS
  Format: pdf - 1,84 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów


Bezpłatne porady prawne
dla użytkowników portalu

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Nazwa firmy
Stanowisko
Treść pytania:
Trans&Log 2017

Siódmy Top Employer dla PKN ORLEN

Siódmy Top Employer dla PKN ORLEN

Przyznając ten prestiżowy tytuł eksperci niezależnego Top Employers Institute po raz kolejny uznali PKN ORLEN za firmę spełniającą najwyższe standardy w zakresie polityki personalnej.

W trakcie kilkuetapowego badania, składającego się m.in. z etapu walidacji, audytu najlepszych praktyk HR oraz finalnej certyfikacji, eksperci brali pod  lupę”wszystkie składowe zarządzania obszarem HR, takie jak: wynagrodzenia i benefity, system premiowania, rozwój i szkolenia, kultura organizacyjna firmy. 

Konsekwentnie podążamy za najlepszymi światowymi standardami, choć poprzeczka jest podnoszona z roku na rok. Siła marki w połączeniu z tworzeniem atrakcyjnych warunków pracy - to atuty, które pozwalają nam przyciągać najlepszych specjalistów w branży. Jest to ważny element  polityki HR, który wpisuje się w wizję rozwoju Koncernu i wpływa na umocnienie pozycji rynkowej - podkreśla Grażyna Baka, dyrektor wykonawcza ds. Kadr w PKN ORLEN.

Certyfikat Top Employers jest przyznawany organizacjom, których oferta dla pracownika spełnia najwyższe standardy międzynarodowe. Top Employers Institute to niezależna jednostka certyfikująca na całym świecie warunki pracy stworzone przez pracodawców oraz realizowaną politykę personalną. Audyt prowadzony przez niezależny instytut gwarantuje szerokie spektrum badania poprzez kompleksowy przegląd procesów, możliwość porównania z innymi organizacjami oraz weryfikacje na zgodność z najlepszymi rynkowymi standardami. 

ORLEN
ORLEN

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie magazyn-tis.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter magazynu Transport i Spedycja
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez magazyn Transport i Spedycja,

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl