Magazyn Transport i Spedycja
Pobierz darmowe poradniki
 • Rynek Używanych Ciągników Siodłowych
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Mapa producentów i dystrybutorów naczep i zabudów
  Format: pdf - 3,84 MB
  Pobierz plik
 • [Dodatek] Monitoring pojazdów GPS
  Format: pdf - 1,84 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów


Bezpłatne porady prawne
dla użytkowników portalu

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Nazwa firmy
Stanowisko
Treść pytania:
Trans&Log 2017

Znani muzycy na wyciągnięcie ręki dzięki Firestone i Sofar Sounds

Znani muzycy na wyciągnięcie ręki dzięki Firestone i Sofar Sounds

Marka opon Firestone oraz Sofar Sounds połączyły siły, aby w lutym i marcu tego roku zorganizować pięć ekskluzywnych koncertów w kilku miastach Europy. Jeden z nich odbędzie się w Warszawie.

Sofar to skrót od „songs from a room”. Idea trzymanych do ostatniej chwili w tajemnicy małych koncertów zrodziła się w 2009 roku w Londynie. W ciągu 9 lat Sofar zawitał do ponad 350 miast na całym świecie. W Polsce koncerty odbyły się m.in. w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu. Dla wąskiej grupy fanów wystąpili dotąd tacy muzycy jak Brodka, XXANAXX, Kortez, Ralph Kaminski czy Fismoll.

„Sofar by Firestone” przekształca codzienne przestrzenie - od domowych salonów po sklepy i podziemia restauracji - w małe sale koncertowe. Wszystkie występy do ostatniej chwili są owiane tajemnicą. Miejsca, w których się odbędą, zostaną zdradzane w ostatniej chwili, a tożsamość artystów będzie ujawniona dopiero po rozpoczęciu każdego z koncertów organizowanych w lutym i marcu 2018 roku w Warszawie, Mediolanie, Barcelonie, Paryżu i Hamburgu.

Wspólne doświadczenie muzyczne

Cieszymy się, że mamy partnera, który wierzy w moc muzyki i podziela nasze wartości. Dzięki ‘Sofar by Firestone’ kontynuujemy tworzenie przyjaznych przestrzeni, które zachęcają ludzi z różnych społeczności do doświadczania magii muzyki na żywo - wyjaśnia współzałożyciel Sofar Sounds, Rafe Offer. 

Firestone łączy ludzi poprzez muzykę już od 1928 roku, kiedy to założyciel Harvey Firestone uruchomił pierwszy w historii sponsorowany program radiowy - Voice of Firestone. 

Współcześnie Firestone wciąż korzysta ze swojego ponad stuletniego doświadczenia w produkcji niezawodnych opon oraz czerpie inspirację z tradycji wspierania młodych talentów. Współtworzymy wiele wydarzeń muzycznych - od wielkich festiwali organizowanych w ramach Firestone Music Tour po kameralne wydarzenia, takie jak Sofar Sounds - przekonuje Thierry Jupsin, Brands Marketing Director.

Każdy miłośnik muzyki może wygrać bilety na koncert "Sofar by Firestone" w Warszawie. Wystarczy obserwować fanpage Firestone na Facebooku oraz stronę www.sofarsounds.com. Za ich pośrednictwem zostanie podana data i miejsce koncertu oraz wszystkie istotne informacje.

Komunikat prasowy Bridgestone
Airbus

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie magazyn-tis.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter magazynu Transport i Spedycja
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez magazyn Transport i Spedycja,

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl