Magazyn Transport i Spedycja
Pobierz darmowe poradniki
 • Rynek Używanych Ciągników Siodłowych
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Mapa producentów i dystrybutorów naczep i zabudów
  Format: pdf - 3,84 MB
  Pobierz plik
 • [Dodatek] Monitoring pojazdów GPS
  Format: pdf - 1,84 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów


Trans&Log 2017

DAF z dwiema nagrodami w kategorii flot komercyjnych

DAF z dwiema nagrodami w kategorii flot komercyjnych

Firma DAF Trucks zdobyła tytuł "Truck Fleet Manufacturer of the Year", a nowy DAF LF - tytuł "Commercial Fleet Truck of the Year" przyznawany przez jurorów i czytelników magazynu "Commercial Fleet" i wręczany na corocznej gali magazynu.

Nagroda jest podkreśleniem doskonałej jakości samochodów ciężarowych DAF oraz świadczonych przez nią usług, które zapewniają klientom najniższy łączny koszt własności i najwyższą wydajność transportu. „Te nagrody są wyrazem uznania wiodących firm posiadających floty pojazdów ciężarowych w Wielkiej Brytanii, zarządzających flotami i czytelników magazynu „Commercial Fleet”, którzy doskonale znają potrzeby tej branży”, powiedział Richard Zink, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży i członek Zarządu DAF Trucks N.V.

Truck Fleet Manufacturer of the Year

Firma DAF otrzymała tegoroczną nagrodę dla najlepszego producenta ciężarówek flotowych przyznawaną przez jury składające się z przedstawicieli operatorów flot i ekspertów branżowych. Jurorzy tak uzasadnili nagrodę: „Firma DAF kontynuuje wprowadzanie innowacji i wszystkie jej nowe ciężarówki tworzone są z myślą o zapewnieniu jak najniższych łącznych kosztów dla właściciela dzięki doskonałej ekonomice zużycia paliwa, większej ładowności, wydłużeniu okresów pomiędzy przeglądami serwisowymi, najwyższej niezawodności i najwyższej klasy wygodzie prowadzenia.”

Commercial Fleet Truck of the Year

Nowy model LF, ciężarówki DAF do zastosowań dystrybucyjnych, zdobył nagrodę dla najlepszej ciężarówki flotowej roku, przyznawaną w głosowaniu przez czytelników magazynu „Commercial Fleet”. Zdaniem głosujących, model LF zapewnia najniższy łączny koszt kilometra, ma mały promień skrętu i oferuje doskonałą widoczność, dzięki czemu jest faworytem wśród kierowców.  

Nagrody Commercial Fleet Awards są przyznawane przez wiodący brytyjski magazyn branżowy „Commercial Fleet Magazine”.


DAF

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie magazyn-tis.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter magazynu Transport i Spedycja
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez magazyn Transport i Spedycja,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Tagi: #samochody ciężarowe

Przeczytaj także:

Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl