Magazyn Transport i Spedycja
Pobierz darmowe poradniki
 • Rynek Używanych Ciągników Siodłowych
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Mapa producentów i dystrybutorów naczep i zabudów
  Format: pdf - 3,84 MB
  Pobierz plik
 • [Dodatek] Monitoring pojazdów GPS
  Format: pdf - 1,84 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów


Trans&Log 2017

Nowa aplikacja na platformie TimoCom!

Nowa aplikacja na platformie TimoCom!

Platforma TimoCom wypuściła kolejną funkcję dla swoich klientów. Dzięki temu 120 000 jej użytkowników może realizować swoje transakcje w całości w cyfrowej formie.

Precyzja, szybkość, elastyczność – te wartości zyskują klienci korzystający z nowej aplikacji – TC Transport Order®. "Wprowadzenie TC Transport Order® przyczyni się do cyfrowego rozwoju platformy transportowej. Dla naszych klientów oznacza to przede wszystkim znaczną oszczędność czasu jak i kosztów, bowiem dzięki przeniesieniu całego procesu na drogę cyfrową, nastąpi unifikacja przetwarzania danych”, wyjaśnia Gunnar Gburek, Company Spokesman firmy TimoCom.

Wszystko pod kontrolą.

Nowe rozwiązanie jest korzystne zarówno dla przewoźników, spedytorów, jak i przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych. TC Transport Order® umożliwia bowiem zleceniodawcom poszukiwanie transportu w czasie rzeczywistym jednocześnie u wielu partnerów biznesowych i w oparciu o aktualne ceny. Zleceniobiorcom daje natomiast dodatkową możliwość pozyskania zlecenia transportowego przy minimum nakładu pracy. Proces jest zautomatyzowany, nie wymaga dodatkowych form komunikacji, a samo podjęcie zlecenia także odbywa się w cyfrowej formie – jednym kliknięciem. Obaj partnerzy mają stały dostęp do wszystkich swoich zleceń transportowych i ich aktualnego statusu, co pozwala im efektywnie zarządzać przebiegiem działań bezpośrednio na platformie transportowej.

TC Transport Order® to nowa jakość i komfort pracy.

TimoCom
TimoCom

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie magazyn-tis.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter magazynu Transport i Spedycja
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez magazyn Transport i Spedycja,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl