Magazyn Transport i Spedycja
Pobierz darmowe poradniki
 • Rynek Używanych Ciągników Siodłowych
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Mapa producentów i dystrybutorów naczep i zabudów
  Format: pdf - 3,84 MB
  Pobierz plik
 • [Dodatek] Monitoring pojazdów GPS
  Format: pdf - 1,84 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów


Bezpłatne porady prawne
dla użytkowników portalu

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Nazwa firmy
Stanowisko
Treść pytania:
Trans&Log 2017

Nowa aplikacja na platformie TimoCom!

Nowa aplikacja na platformie TimoCom!

Platforma TimoCom wypuściła kolejną funkcję dla swoich klientów. Dzięki temu 120 000 jej użytkowników może realizować swoje transakcje w całości w cyfrowej formie.

Precyzja, szybkość, elastyczność – te wartości zyskują klienci korzystający z nowej aplikacji – TC Transport Order®. "Wprowadzenie TC Transport Order® przyczyni się do cyfrowego rozwoju platformy transportowej. Dla naszych klientów oznacza to przede wszystkim znaczną oszczędność czasu jak i kosztów, bowiem dzięki przeniesieniu całego procesu na drogę cyfrową, nastąpi unifikacja przetwarzania danych”, wyjaśnia Gunnar Gburek, Company Spokesman firmy TimoCom.

Wszystko pod kontrolą.

Nowe rozwiązanie jest korzystne zarówno dla przewoźników, spedytorów, jak i przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych. TC Transport Order® umożliwia bowiem zleceniodawcom poszukiwanie transportu w czasie rzeczywistym jednocześnie u wielu partnerów biznesowych i w oparciu o aktualne ceny. Zleceniobiorcom daje natomiast dodatkową możliwość pozyskania zlecenia transportowego przy minimum nakładu pracy. Proces jest zautomatyzowany, nie wymaga dodatkowych form komunikacji, a samo podjęcie zlecenia także odbywa się w cyfrowej formie – jednym kliknięciem. Obaj partnerzy mają stały dostęp do wszystkich swoich zleceń transportowych i ich aktualnego statusu, co pozwala im efektywnie zarządzać przebiegiem działań bezpośrednio na platformie transportowej.

TC Transport Order® to nowa jakość i komfort pracy.

TimoCom
TimoCom

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie magazyn-tis.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter magazynu Transport i Spedycja
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez magazyn Transport i Spedycja,

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl