Magazyn Transport i Spedycja
Pobierz darmowe poradniki
 • Rynek Używanych Ciągników Siodłowych
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Mapa producentów i dystrybutorów naczep i zabudów
  Format: pdf - 3,84 MB
  Pobierz plik
 • [Dodatek] Monitoring pojazdów GPS
  Format: pdf - 1,84 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów


Trans&Log 2017

Bridgestone z nagrodą Volkswagen Group Award

Bridgestone z nagrodą Volkswagen Group Award

Firma Bridgestone jako jedyna firma oponiarska została wyróżniona prestiżową nagrodą Volkswagen Group Award w kategorii Innowacje i Technologia.

Nagrodę podczas uroczystej Gali w Berlinie – z rąk prezesa firmy Volkswagen AG, Matthiasa Müllera oraz Członka Zarządu Grupy, dr. Francisco Javiera Garcii Sanzy – odebrał Paolo Ferrari, CEO i President w Bridgestone EMEA.

Matthias Müller podkreślił, że e-mobilność, technologie akumulatorowe, cyfryzacja oraz nowe usługi mobilne nie są przemijającymi trendami: „Tak właśnie wygląda przyszłość naszej branży, nasza wspólna przyszłość. Dziękuję wam za chęć do wspólnego przecierania nowych szklaków”.

Odnosząc się do przyznanej nagrody, Paolo Ferrari powiedział: Otrzymanie tej prestiżowej nagrody za osiągnięcia w kategorii Innowacji i Technologii jest zaszczytem dla zespołu Bridgestone na całym świecie. W innowacjach chodzi przede wszystkim o zmiany, a dla nas, dla firmy, która jest liderem w swojej branży, każda zmiana powodująca istotne zmiany technologiczne jest szansą – dlatego planujemy dalej podążać tą drogą, starając się nadać jej kierunek. Dzięki partnerom, takim jak Volkswagen Group możemy systematycznie wyprzedzać cykl życia technologii.

Firma Bridgestone jest również uczestnikiem inicjatywy FAST, która została wprowadzona przez firmę Volkswagen w 2015 r., by skupić niewielką grupę wybranych dostawców. W ramach strategicznego dialogu, który odbywa się w tym gronie, dostawcy mogą kontaktować się bezpośrednio z czołowymi decydentami VW, co pozwala sprawnie i przede wszystkim szybciej wprowadzać liczne innowacje. Bridgestone jest jedyną firmą oponiarską na tej liście 55 wybranych dostawców.

 

Zobacz galerię dołączoną do artykułu

Komunikat prasowy Bridgestone
Airbus

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie magazyn-tis.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter magazynu Transport i Spedycja
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez magazyn Transport i Spedycja,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Tagi: #wydarzenia

Przeczytaj także:

Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl