Magazyn Transport i Spedycja
Pobierz darmowe poradniki
 • Rynek Używanych Ciągników Siodłowych
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Mapa producentów i dystrybutorów naczep i zabudów
  Format: pdf - 3,84 MB
  Pobierz plik
 • [Dodatek] Monitoring pojazdów GPS
  Format: pdf - 1,84 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów


Bezpłatne porady prawne
dla użytkowników portalu

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Nazwa firmy
Stanowisko
Treść pytania:
Trans&Log 2017

Bridgestone z nagrodą Volkswagen Group Award

Bridgestone z nagrodą Volkswagen Group Award

Firma Bridgestone jako jedyna firma oponiarska została wyróżniona prestiżową nagrodą Volkswagen Group Award w kategorii Innowacje i Technologia.

Nagrodę podczas uroczystej Gali w Berlinie – z rąk prezesa firmy Volkswagen AG, Matthiasa Müllera oraz Członka Zarządu Grupy, dr. Francisco Javiera Garcii Sanzy – odebrał Paolo Ferrari, CEO i President w Bridgestone EMEA.

Matthias Müller podkreślił, że e-mobilność, technologie akumulatorowe, cyfryzacja oraz nowe usługi mobilne nie są przemijającymi trendami: „Tak właśnie wygląda przyszłość naszej branży, nasza wspólna przyszłość. Dziękuję wam za chęć do wspólnego przecierania nowych szklaków”.

Odnosząc się do przyznanej nagrody, Paolo Ferrari powiedział: Otrzymanie tej prestiżowej nagrody za osiągnięcia w kategorii Innowacji i Technologii jest zaszczytem dla zespołu Bridgestone na całym świecie. W innowacjach chodzi przede wszystkim o zmiany, a dla nas, dla firmy, która jest liderem w swojej branży, każda zmiana powodująca istotne zmiany technologiczne jest szansą – dlatego planujemy dalej podążać tą drogą, starając się nadać jej kierunek. Dzięki partnerom, takim jak Volkswagen Group możemy systematycznie wyprzedzać cykl życia technologii.

Firma Bridgestone jest również uczestnikiem inicjatywy FAST, która została wprowadzona przez firmę Volkswagen w 2015 r., by skupić niewielką grupę wybranych dostawców. W ramach strategicznego dialogu, który odbywa się w tym gronie, dostawcy mogą kontaktować się bezpośrednio z czołowymi decydentami VW, co pozwala sprawnie i przede wszystkim szybciej wprowadzać liczne innowacje. Bridgestone jest jedyną firmą oponiarską na tej liście 55 wybranych dostawców.

 

Zobacz galerię dołączoną do artykułu

Komunikat prasowy Bridgestone
Airbus

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie magazyn-tis.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter magazynu Transport i Spedycja
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez magazyn Transport i Spedycja,

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Tagi: #wydarzenia

Przeczytaj także:

Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl