Magazyn Transport i Spedycja
Pobierz darmowe poradniki
 • Rynek Używanych Ciągników Siodłowych
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Mapa producentów i dystrybutorów naczep i zabudów
  Format: pdf - 3,84 MB
  Pobierz plik
 • [Dodatek] Monitoring pojazdów GPS
  Format: pdf - 1,84 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów


Trans&Log 2017

GO! Express ma swój własny sposób na pakowanie przesyłek

GO! Express ma swój własny sposób na pakowanie przesyłek

Dobrze zorganizowany sposób transportu przesyłek minimalizuje ryzyko uszkodzenia, a jakość pakunku staje się głównym środkiem gwarantującym bezinwazyjny transport. Pracownicy GO! Express & Logistics dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiedzą dokładnie w jaki sposób powinny zostać zapakowane przesyłki, aby wyeliminować wszelkie problemy w czasie transportu.

W przypadku, gdy klient pakuje przesyłkę we własnym zakresie, sam ponosi odpowiedzialność za jej odpowiednie zapakowanie. GO! Express oferuje możliwość bezpiecznego zapakowania paczki. W przypadku takiej usługi wszystko załatwia GO!, które ponosi również odpowiedzialność za bezinwazyjne doręczenie przesyłki.

W trosce GO! jest również to, aby kurier obchodził się z przesyłką zgodnie z wewnętrznymi przepisami firmy. Nie chodzi więc tylko o przyjęcie zlecenia od klienta, ale także o załadunek, przekazanie przesyłki do centrali w Warszawie czy oddziałach (tzn. handling), transport do międzynarodowej sortowni przeładunkowej HUB w Niederauli, ale również o doręczenie. Cały proces jest obmyślony w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia przesyłek.

Więcej informacji na stronie: http://www.general-overnight.pl/

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie magazyn-tis.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter magazynu Transport i Spedycja
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez magazyn Transport i Spedycja,

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Tagi: #nowości na rynku, #odpowiedzialność, #transport drogowy

Przeczytaj także:

Partnerzy 
strategiczni:
Partnerzy
merytoryczni:
2015 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl