IVECO SILTRUCK zaprasza do skorzystania z limitowanej promocji leasingu na samochody dostawcze Daily

IVECO SILTRUCK zaprasza do skorzystania z limitowanej promocji leasingu na samochody dostawcze Daily. Pierwsze 4 raty 1 zł!

2020-06-24 14:36:45

Działalność marki Iveco w rejonie Podbeskidzia zapoczątkowała firma SILTRUCK Sp. z o.o. 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu Autoryzowanego Dealerstwa sprawia, że SILTRUCK jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Od początku swojego istnienia ta rodzinna firma z 35-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej jest rozwijana w oparciu o trzy wartości: partnerstwo, pasję i profesjonalizm.

Dzięki wizjonerskiemu podejściu do biznesu właściciele firmy mogą poszczycić się niezaprzeczalnymi sukcesami w ilości sprzedanych samochodów marki Iveco oraz stabilnym rozwojem firmy potwierdzonego otwarciem kolejnych oddziałów. Odpowiednie relacje z klientami gwarantuje również nowoczesny serwis, który dba o spokojny sen właścicieli samochodów z logo Iveco. Końcówka roku 2019 to szczególnie ciekawy okres w marce Iveco, gdyż w tym właśnie okresie został wprowadzone do sprzedaży zupełnie nowe Iveco Daily, które krótko mówiąc skradło serca miłośników marki.

Zapraszamy do skorzystania z oferty leasingu 4 x 1 zł oraz pozostałych atrakcyjnych promocji. Więcej szczegółów: https://siltruck.iveco.pl/ oraz https://www.facebook.com/siltruck.iveco/

Siltruck Sp. Z O.O. Skoczów, ul. Górecka 48, telefon 33 854-86-85

Siltruck Sp. Z O.O. Opole, ul. Wspólna 6, telefon 77 407-03-03

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: