Ogromne wywrotki Scania przyciągają uwagę

Firma D&M Jones & Son, z siedzibą w północnej Walii, nie szczędzi wysiłków ani wydatków, aby pochwalić się swoimi pojazdami. Starannie zaprojektowane wywrotki wyraźnie wyróżniają się na drodze.

2020-06-24 09:00:51

– Wszystkie nasze dziewięć wywrotek zaprojektowano według tych samych zasad. To dla mnie kwestia osobistej dumy, ale cieszę się też, że przyciągają wzrok na drodze i są chętnie fotografowane. To dla nas dobra reklama. Lubię prowadzić porządne ciężarówki – komentuje właściciel Arwel Jones.

Pojazdy często jeżdżą po błotnistych wysypiskach. Dlatego na koniec każdego dnia są wycierane, a co tydzień dokładnie czyszczone. Dbanie o pojazd pomaga również w utrzymaniu jego wartości, ponieważ przewoźnik zazwyczaj korzysta z niego do pięciu lat.

– Dużo inwestujemy w nasze ciężarówki, ale okazało się, że to się opłaca i znajduje odzwierciedlenie w wartości rezydualnej – dodaje Arwel Jones.

Scania G 500 XT - najnowszy nabytek

Scania G 500 XT to najnowszy nabytek firmy D&M Jones & Son, którą założył ojciec Arwela, Delwyn wraz z jego matką Marian w 1973 roku.

– Przez lata korzystaliśmy z pojazdów innych marek, ale ostatnio postawiliśmy na pojazdy Scania, ponieważ serwis i obsługa, jakie otrzymujemy są niesamowite. Nie ma się do czego przyczepić – komentuje Arwel Jones.

D&M Jones & Son to firma rodzinna. Prowadzeniem pojazdu Scania G 500 zajmuje się Billy, 21-letni syn Arwela, podczas gdy jego brat Sam zarządza biurem.

ZNAJDŹ NAS: